masz jakieś pytania? skontaktuj się z nami:

  606 69 59 59

  info@tomaszowicezajazd.pl

Noclegi, Wesela, Imprezy
www.tomaszowicezajazd.pl
Tanie noclegi Lublin
www.tomaszowicezajazd.pl

Wesela Lublin:

Ślub i przyjęcie weselne to wyjątkowe wydarzenie zarówno dla Państwa Młodych jak i gości uświetniających ten niesamowity dzień. A my chcielibyśmy podzielić się naszym doświadczeniem i zaoferować pomoc w przygotowaniu tej wspaniałej uroczystości. Piękne wnętrze sali weselnej zachęca do tak wytwornych przyjęć. Zapewniamy subtelne dekoracje stołów, elegancki sposób serwowania dań i doskonały smak potraw.


Uprzejma i profesjonalna obsługa gwarantuje Państwu prawdziwą gościność w naszym zajezdzie.

Istnieje możliwość zorganizowania przyjęcia weselnego w Sali Weselnej dla 150 gości. Koszt od osoby to jedynie 135 zł, a w cenie jest 6 dań gorących, 10 przystawek, 3 rodzaje soku + napoje gazowane, kawa, herbata - dzieci do 5 roku życia nie płacą, od 5-10 roku 50% ceny.

Do Państwa dyspozycji znajduje się wygodny parking na terenie obiektu, możliwość wynajęcia pokoi hotelowych, oraz ogródek. letni dzięki któremu można tu znalezć wyciszenie i relaks. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą cenową oraz wolnymi terminami - obiecujemy że będą Państwo Mile zaskoczeni.Szczegóły pod numerem tel. 606 69 59 59